14.10.2017r. godz. 15:00-18:00

Jeśli nie wiesz, co możesz zrobić, aby pozbyć się stresu nagromadzonego w ciągu dnia, to ten warsztat jest dla Ciebie. Technika pogłębionej relaksacji pomaga niwelować negatywne skutki stresu i przemęczenia. Rozluźnienie ciała daje możliwość wejścia w stan głębokiego relaksu – stan, w którym ciało regeneruje się bardzo szybko. Taki głęboki relaks przynosi podobne efekty jak kilkugodzinny mocny, zdrowy sen. Pogłębiona relaksacja zapobiega negatywnym zmianom zachodzącym w ciele pod wpływem stresu i braku odpoczynku: bólom, stanom zapalnym, skrajnemu wyczerpaniu, które często prowadzi do poważnych stanów chorobowych. Zapobiega również stanom depresyjnym, uczuciu zniechęcenia i zobojętnienia. Jeśli chcesz pozbyć się stresu, napięć w ciele, lęków, gonitwy myśli, starych wzorców i przekonań, to przyjdź i przekonaj się, jak w prosty i przyjemny sposób możesz osiągnąć głęboki relaks, poczuć się lekko i swobodnie.

Jak to wygląda w praktyce?

Warsztat składa się z 5 sesji, trwających ok 40 minut. Podczas każdej sesji leżysz w bardzo wygodnej pozycji, słuchając kojącej muzyki oraz wskazówek, które wprowadzą Cię w stan głębokiej relaksacji.

Na warsztat obowiązują zapisy!!!

Ilość miejsc ograniczona!!!

KOSZT: 100,00 ZŁ

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 50,00 zł bezpośrednio w klubie lub                                                       na konto: 04 1160 2202 0000 0001 3351 1144

Serdecznie zapraszam

Iwona